Главная > Все новости > Французький бізнес став ближчим: найбільший спортивний магазин вже на Почайній

Французький бізнес став ближчим: найбільший спортивний магазин вже на Почайній

Найбільший у світі виробник спортивних товарів із Франції – Decathlon Group відкрив свій перший магазин в Україні. Гіпермаркет спортивних товарівDecathlon площею 2,5 тис. кв. м знаходиться на території “Рітейл Парку Петрівка” за адресою просп. Степана Бандери, 15-Г. Там представлені одяг та спорядження для 70-ти видів спорту, а також шоу-руми та зони для тестування товарів.

Про це повідомляє сайт Асоціації рітейлерів України (RAU).

– Урочисте відкриття торгової точки найбільшого в світі виробника спортивних товарів Decathlon Group в Києві відбулося 23 березня 2019 року. Об’єкт знаходиться в “Рітейл Парк Петрівка” за адресою просп. Степана Бандери, 15-Г, і займає площу 2500 кв. м, – говориться у повідомленні.

За інформацією RAU, для відвідувачів магазину працює вісім кас та дві точки сервісного обслуговування. Також усі вироби Decathlon – 26 власних брендів для 70 видів спорту – представлені в інтернет-магазині decathlon.ua.

Особливість цінової політики Decathlon полягає в тому, що компанія пропонує низькі навіть за українськими мірками ціни. Там не роблять ставку на промоушен та знижки – цінники певного рівня зберігаються на постійній основі.

Сприяє цьому те, що компанія не закуповує та перепродає товари, а виробляє їх сама. Власне виробництво Decathlon має в і Україні. Так кілька моделей взуття для туристичних походів розробляються у м. Прилуки Чернігівської області. Звідти це взуття відправляється на продаж у більшість країн, де представлена мережа.

Також українське виробництво Decathlon знаходиться у Закарпатській області та в м. Суми. Воно працює тут з 2012 року, і поставляє у французьку мережу кросівки, воротарські рукавички, ключки для хокею, бігові лижі та інший інвентар. Спеціально для тестування українських рукавичок бренду Kipsta в Україну навіть приїжджав легендарний воротар мадридського “Реала” і збірної Іспанії Ікер Касільяс.

– Українські бренди Decathlon представлені тільки в нашій мережі і в інтернет-магазині Decathlon. Ближче до зими асортимент made in Ukraine в “Рітейл Парку Петрівка” ще розшириться – з’являться хокейні ключки, бігові лижі та інше для сезонного спорту, – пояснив директор з виробництва Decathlon в Україні Жером Біанки.

Крім того, щоб підтримувати репутацію якості, на окремі незношувані вироби, приміром, на велосипедні рами, магазин пропонує довічну гарантію.

Слідом за першим магазином у Києві – на Правому березі, Decathlon планує відкриття наступного – на Лівому. Він буде розташований у ТРЦ Rive Gauche (вул. Здолбунівська, 17), що має відкритися у III кварталі 2020 року.

Довідка. Слово Decathlon походить від грецького “десятиборство” – саме під цією назвою свій перший супермаркет спортивних товарів відкрив у 1976 році у Франції Мішель Леклерк. Який, до речі, доводиться двоюрідним братом засновнику мережі “Ашан” Жерару Мюльє.


vechirniykiev.com.ua