Главная > Всі новини > Активісти району > Фотографи з Маріуполя отримали престижну французьку премію

Фотографи з Маріуполя отримали престижну французьку премію

Українські фотографи, які робили світлини із розбомбленого Маріуполя, отримали престижну французьку премію для військових кореспондентів Bayeux Calvados-Normandy Award.

Про це повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України у Telegram.

Фотографії Євгена Малолєтка та Мстислава Чернова“Завдяки Євгену та Мстиславу світ побачив світлини із розбомбленого Маріуполя. Вони були останніми журналістами, які виїхали з міста” — йдеться у повідомленні.  

Журналісти Євген Малолєтка та Мстислав Чернов зробили унікальні фотографії, які побачив увесь світ. Це і кадри з пологового будинку, у який влучила ракета окупантів, фотографія мешканців Маріуполя, які сидять в укритті, і світлина, на якій батько оплакує свою вбиту дитину.

Фотографії Євгена Малолєтка та Мстислава ЧерноваФотографії Євгена Малолєтка та Мстислава ЧерноваФотографії Євгена Малолєтка та Мстислава ЧерноваФотографії Євгена Малолєтка та Мстислава Чернова

Роботи Євгена та Мстислава можна побачити у Києві, на виставці “Спалах. Українська фотографія сьогодні” в “Українському домі”. Виставка триватиме до 23 жовтня.

Раніше ми писали, що український фотограф та боєць полку “Азов” Дмитро Козацький (позивний “Орест”), який зараз перебуває у російському полоні, переміг у престижному французькому фотоконкурсі Prix de la Photographie Paris.