Главная > Всі новини > Фото загиблого Макса Левіна покажуть на виставці у Берліні

Фото загиблого Макса Левіна покажуть на виставці у Берліні

У берлінському артцентрі Alte Münze пройде виставка робіт сучасних українських художників та фотографів. Про це повідомили в Міністрестві культури та інформаційної політики. 

Виставка «Захоплений будинок» (The Captured House) триватиме з 7 по 15 травня.   Подивитися експозицію можна абсолютно безкоштовно з 12-ї до 20-ї без вихідних.

«Захоплений будинок» – це виставка, присвячена війні в Україні. На ній представлені роботи українських сучасників, які показують наслідки нападу росії на нашу землю. Серед художників: Алевтина Кахідзе, Влада Ралко, Ігор Гусєв, Антон Логов, Гамлет Зінківський, Kinder Album. Також виставку доповнять останні документальні кадри загиблого Макса Левіна з евакуації Ірпеня і серія про оборону Маріуполя воїнами ЗСУ Євгена Малолєтки.

«Коли у 2014 році з моєї квартири в Луганську вилетіли вікна внаслідок вибухової хвилі, все здавалося нереальним, сюрреалістичним, як у фільмі. Сьогодні, вісім років потому, ми все ще не можемо повірити в те, що відбувається. Але тепер захопили не лише нашу «спальню та кухню», а й увесь наш дім», – говорить кураторка проєкту Катя Тейлор.

За її словами, виставка покликана занурити європейського глядача в атмосферу, в якій опинилася сучасна Україна. 

Після експозиції у Берліні, виставку планують показати у Парижі, Римі та Амстердамі.

#війна #війна в Україні