Главная > Все новости > Фільм Валентина Васяновича «Відблиск» покажуть в американських кінотеатрах

Фільм Валентина Васяновича «Відблиск» покажуть в американських кінотеатрах

Кадр із фільма

Фільм Валентина Васяновича «Відблиск» придбали для показу у США. Зокрема, стрічку планують випустити у прокат в американських кінотеатрах, на онлайн-платформах, а також завантажити на стримінгові сервіси.

Про це повідомило видання Screen Daily.

Зазначається, що права на показ фільму придбав американський дистриб’ютор Film Movement. З 6 травня стрічку планують показувати у кінотеатрах США та на деяких онлайн-платформах. Частину коштів від продажу квитків дистриб’ютор планує перерахувати на допомогу жителям України. 

«Нинішня криза в Україні та звірства, про які ми чуємо щодня, майже немислимі для тих, хто не стикається з жахами війни. Валентин, один із найталановитіших режисерів України, показує болісні та виснажливі роздуми про війну та виживання у фільмі, який глядачі ще не скоро забудуть», — сказав президент компанії Film Movement Майкл Розенберг.

Як відомо, події фільму «Відблиск» відбуваються на сході України. Головний герой — військовий хірург, який потрапив у полон до проросійських бойовиків. Його катують у в’язниці «Ізоляція» у той час як сам чоловік намагається допомогти українським військовим. Після визволення він повертається додому, де намагається знову звикнути до минулого життя і вибудувати стосунки з дочкою.

Головну роль виконав Роман Луцький. У фільмі також знялися Надія Левченко, Андрій Римарук та Ніка Мислицька. 

 

#Україна #США #фільми