Главная > Всі новини > Евакуаційні поїзди: розклад на 3 березня

Евакуаційні поїзди: розклад на 3 березня

Попри те, що ворог спробував знищити київський залізничний вокзал і тримає в облозі українські міста, евакуаційні потяги «Укрзалізниці» продовжують курсувати. На них продовжують вивозити дітей та жінок.

Графік рейсів по основних станціях на 3 березня був опублікований у Telegram-каналі «Укрзалізниці».

Додаткові евакуаційні рейси будуть призначені протягом дня у найбільш гарячих напрямках.

Рейси по ст. Київ:

  • № 017 Ужгород — Харків-пас — 1:56;
  • № 707 Харків-пас — Тернопіль — 2.20; 
  • № 703 Харків-пас — Тернопіль — 2.20;
  • № 021 Харків-пас -Трускавець — 4.02; 
  • № 150 Чернівці — Полтава — 4.21; 
  • № 130 Ворохта — Кременчук — 4.21;
  • № 001 Івано-Франковськ — Костянтин — 4.36; 
  • № 138 Краматорськ — Хмельницький — 5.38;
  • № 959/960 Київ — Ужгород — 9.00;
  • № 705 Дарниця — Львів — 9.00;
  • № 142 Львів — Лиман — 6.23;
  • № 114 Львів — Лиман — 6.23;
  • № 715 Дарниця- Львів — 10.00;
  • № 738 Київ-пас. — Запоріжжя — 11.50;
  • № 045 Ужгород — Краматорськ — 12.06;
  • № 114 Лиман — Львів — 13.34;
  • № 142 Лиман — Львів — 13.34;
  • № 749 Київ-пас — Івано-Франківськ — 14.07
  • № 749 Київ-пас — Львів — 14.07;
  • № 769 Київ-пас — Кам’янець-Подільський — 14.25;
  • № 055 Київ-пас. — Рахів — 15.02;
  • № 013 Київ-пас. — Солотвино — 17.12;
  • № 792 Київ-пас — Кременчук — 17.42;
  • № 790 Київ-пас — Кропивницький — 17.42;
  • № 145 Київ-пас — Ізмаїл — 17.50;
  • № 081 Київ-пас — Ужгород — 18.30; 
  • № 067 Київ-пас — Варшава — 18.48; 
  • № 044 Чернігів — Івано-франківськ — 19.06; 
  • № 095 Київ-пас — Рахів — 19.48;
  • № 029 Київ-пас — Ужгород — 20.05; 
  • № 049 Київ-пас — Трускавець — 20.12;
  • № 059 Київ-пас — Чоп — 20.21;
  • № 057 Київ-пас — Ворохта — 20.21;
  • № 038 Київ-пас — Запоріжжя — 21.07; 
  • № 105 Київ-пас — Одеса-гол — 21.15;
  • № 097 Київ-пас — Ковель — 21.22;
  • № 076 Київ-пас — Кривий Ріг-гол — 21.28;
  • № 130 Кременчук — Ворохта — 22.03;
  • № 149 Полтава — Чернівці — 22.03;
  • № 209 Харків-пас — Чернівці — 22.03;
  • № 017 Харків-пас — Ужгород — 22.10;
  • № 007 Київ-пас — Чернівці — 22.22;
  • № 091 Київ-пас — Львів — 22.37;
  • № 046 Краматорськ — Ужгород — 22.47;
  • № 907 Київ-пас — Краматорськ — 22.58;
  • № 080 Київ-пас — Дніпро-гол — 23.05;
  • № 138 Хмельницьк — Лисичанськ — 23.18; 
  • № 771 Київ-пас — Хмельницький — 23.46;
  • № 139 Київ-пас — Кам’янець-Подільський — 23.59. 

Рейси по ст. Харків:

  • № 114 Лиман — Львів — 4.11;
  • № 142 Лиман — Львів — 4.11;
  • № 132 Жмеринка — Лисичанськ — 8.20; 
  • № 001 Івано-Франківськ — Костянтин — 11.33;
  • № 209 Харків-пас — Чернівці −12.25;
  • № 046 Лисичанськ — Ужгород −12.36; 
  • № 114 Львів — Лиман −14.39;
  • № 142 Львів — Лиман — 14.39; 
  • № 723 Харків — Львів — 17.00;
  • № 017 Харків-пас — Ужгород — 15.09;
  • № 795 Харків-пас — Дніпро-гол — 19.27; 
  • № 002 Костянтин — Івано-Франківськ — 21.08; 
  • № 132 Лисичанськ — Жмеринка — 21.26; 
  • № 007 Харків-пас — Одеса-гол — 21.43; 
  • № 045 Ужгород — Лисичанськ — 22.40. 

Рейси по ст. Дніпро:

  • № 038 Київ-пас — Запоріжжя 1 — 5.00; 
  • № 796 Дніпро-гол — Харків-пас — 6.23; 
  • № 006 Рахів — Запоріжжя — 9.27; 
  • № 738 Запоріжжя 1 — Київ-пас — 9.54; 
  • № 041 Дніпро-гол — Трускавець — 14.26; 
  • № 006 Маріуполь -Рахів −16.39;
  • № 738 Київ-пас — Запоріжжя 1 — 19.07; 
  • № 038 Київ-пас — Запоріжжя 1 — 5.00; 
  • № 796 Дніпро-гол — Харків-пас — 6.23;
  • № 006 Рахів — Запоріжжя — 9.27;
  • № 738 Запоріж 1 — Київ-пас — 9.54; 
  • № 041 Дніпро-гол — Трускавець — 14.26; 
  • № 006 Запоріжжя — Рахів — 16.39;
  • № 738 Київ-пас — Запоріжжя 1 — 19.07.

Рейси по ст. Запоріжжя:

  • № 738 Запоріжжя 1 — Київ-пас — 8.16;
  • № 006 Рахів — Запоріжжя — 11.07; 
  • № 120 Запоріжжя 1 — Львів — 12.20;
  • № 006 Маріуполь Рахів — 14.45; 
  • № 072 Запоріжжя 1 — Київ-пас — 19.47; 
  • № 068 Маріуполь — Львів — 20.37; 
  • № 038 Запоріжжя 1 — Київ-пас — 21.38; 
  • № 068 Львів — Маріуполь — 22.26. 

Рейси по ст. Вінниця:

  • № 105 Київ-пас — Одеса-гол — 00.28; 
  • № 078 Одеса-гол — Ковель — 00.58; 
  • № 041 Дніпро-гол — Трускавець — 1.05; 
  • № 771 Київ-пас — Хмельницький — 2.35; 
  • № 060 Чоп — Київ-пас — 3.42;
  • № 058 Ворохта — Київ-пас — 3.54;
  • № 081 Ужгород — Київ-пас — 4.31; 
  • № 050 Трускавець — Київ-пас — 4.42; 
  • № 086 Запоріжжя — Львів — 5.46; 
  • № 056 Рахів — Київ-пас — 6.03;
  • № 770 Кам’ян-под — Київ-пас — 6.47; 
  • № 021 Харків-пас — Трускавець — 6.54; 
  • № 146 Ізмаїл — Київ-пас — 7.45;
  • № 138 Лиман- Хмельницький — 9.16; 
  • № 070 Маріуполь — Львів — 10.23; 
  • № 772 Хмельницький — Київ-пас −16.41;
  • № 769 Київ-пас — Кам’янець-Подільський — 17.20; 
  • № 086 Львів — Запоріжжя — 17.43;
  • № 055 Київ-пас — Рахів — 18.07;
  • № 138 Хмельницький — Лиман — 19.42;
  • № 716 Львів — Київ-пас — 20.50;
  • № 145 Київ-пас — Ізмаїл — 21.08; 
  • № 081 Київ-пас — Ужгород — 21.45;
  • № 042 Трускавець — Дніпро-гол — 22.32; 
  • № 049 Київ-пас — Трускавець — 23.17; 
  • № 057 Київ-пас — Ворохта — 23.26;
  • № 059 Київ-пас — Чоп — 23.26;
  • № 022 Трускавець — Харків-пас — 23.53.

На додачу до вказаних рейсів, заплановані евакуаційні рейси трьох поїздів далекого сполучення та двох електричок з Харкова у львівському напрямку з пересадкою по Хмельницькому.

Також евакуаційні електрички здійснюватимуть регулярний рух від Житомира до Львова з пересадкою у Бердичеві. 

Також на 3 березня призначені такі евакуаційні поїзди для виїзду за кордон:

  • № 7603/7604 Львів — Пшемисль, відправленням зі Львова о 01.51, прибуття в Пшемисль о 02.55; зворотно відправленням із Пшемисля о 04.25, прибуттям на ст. Львів о 08.12;
  • № 7605/7606 Львів — Пшемисль, відправленням зі Львова о 04.40, прибуття в Пшемисль о 05.45; зворотно відправленням із Пшемисля о 07.15, прибуттям на ст. Львів о 10.35;
  • № 950/949 Львів — Хрубешув, відправленням зі Львова 06.25, Хрубешув 10.10;
  • № 35/36 Львів — Пшемисль, відправленням зі Львова о 07.10, прибуття в Пшемисль о 09.07; зворотно відправленням із Пшемисля о 18.59, прибуттям на ст. Львів о 22.40;
  • № 7607/7608 Львів — Пшемисль, відправленням зі Львова о 08.40, прибуття в Пшемисль о 09.45; зворотно відправленням із Пшемисля о 11.25, прибуттям на ст. Львів о 14.46;
  • № 7609/7610 Львів — Пшемисль, відправленням зі Львова о 11.38, прибуття в Пшемисль о 12.43; зворотно відправленням із Пшемисля о 14.13, прибуттям на ст. Львів о 17.35;
  • № 7614/7615 Львів — Хелм, відправленням зі Львова о 14.00, прибуття до ст. Хелм о 20.30;
  • № 7616/7617 Хелм — Львів, відправленням зі ст. Хелм о 21.30, прибуття у Львів о 05.10.
  • № 7611/7612 Львів — Пшемисль, відправленням зі Львова о 14.26, прибуття в Пшемисль о 15.31; зворотно відправленням із Пшемисля о 17.00, прибуттям на ст. Львів о 20.22;
  • № 7613/7614 Львів — Пшемисль, відправленням зі Львова о 17.13, прибуття в Пшемисль о 18.18; зворотно відправленням із Пшемисля о 19.54, прибуттям на ст. Львів о 23.20;
  • № 7615/7616 Львів — Пшемисль, відправленням зі Львова о 19.55, прибуття в Пшемисль о 21.13; зворотно відправленням із Пшемисля о 22.53, прибуттям на ст. Львів о 02.14;
  • № 7618/7619 Львів — Хелм, відправленням зі Львова о 20.45, прибуття до ст. Хелм о 03.25;
  • № 7620/7621 Хелм — Львів, відправленням із ст. Хелм о 04.25, прибуття у Львів о 11.40.
  • № 67/68 Київ — Варшава з групою зарезервованих для дітей з інвалідністю вагонів Київ — Хелм, відправленням із Києва о 19.13.

Зі ст. Чоп до ст. Захонь (Угорщина) курсуватимуть 9 пар поїздів угорського формування.

Графік усіх поїздів може змінюватись залежно від оперативної ситуації. Станом на 3 березня евакуаційними рейсами Укрзалізниці перевезено понад 850 тис. українців.

Відправлення зі станції Чоп (Закарпаття) на 3 березня.

3 березня відбудеться евакуаційний рейс з вокзалу міста Чоп до Чехії. Рухомий склад надано чеським перевізником. Поїзд робитиме зупинки по території Словаччини та Чехії, прямує через Кошіце, Остраву та Прагу. Відправлення 16:40, однак митний контроль слід пройти до 15:30. Посадка на поїзд здійснюється за закордонного паспорта. Пріоритет надається жінкам та дітям. Проїзд безкоштовний!

Також нагадуємо, що зі залізничної станції Чоп ходять щотри години регулярні поїзди Чоп-Захонь, що в Угорщині. На залізничних вокзалах організовано харчування та медична допомога. Посадка здійснюється при наявності квитка та паспорта.

Дістатися до Чопа можна зі Львова:

  • поїзд № 7617/7618 о 00:40 вирушатиме зі Львова до Чопа 
  • поїзд № 7619/7620 вирушатиме о 05:27.

Крім того, зі станції Чоп до Захоні (Угорщина) продовжує курсувати щодня 9 пар поїздів угорського формування.