Главная > Всі новини > Etsy, eBay та інші маркетплейси скасовують комісії для продавців з України

Etsy, eBay та інші маркетплейси скасовують комісії для продавців з України

Фото: welt.de

“Укрпошта” домовилась з кількома світовими маркетплейсами про скасування комісії для продавців з України. Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Першими до ініціативи долучилися такі маркетплейси-гіганти яка Etsy, eBay, Joom, а потім до них приєдналися Wish та Shopify. Крім того, кожен з них запровадив свої бонуси для українців.

Про які бонуси йдеться:

  • Wish повернув місячну комісію за лютий всім продавцям з України та скасував всі комісії для українських мерчантів терміном на шість місяців.
  • Shopify виділить кошти на надання гуманітарної допомоги через партнера Flexport.⠀
  • Joom до настання розрахункового періоду зробив виплату усім мерчантам та запевнив, що до українських магазинів не будуть застосовуватися жодні штрафи чи песимізації. Також маркетплейс тимчасово знизив комісію для продавців з 15% до 0%.
  • Etsy “обнулив” рахунки продавців за лютий та надає інструкції щодо тимчасової “відпустки магазинів”.
  • eBay застосував політику, при якій продавці не будуть отримуватимуть негативні відгуки покупців до 20 березня.

Крім того, Global eBay розпочав збір грошей для підтримки України, згідно з яким маркетплейс подвоїть кожну пожертву до 10 тисяч доларів, що зроблять працівники компанії. Також в eBay поновили акселератор для українців готові підтримати середній бізнес з асортиментом від 100 товарів (три міс без комісії), та малий (200 безкоштовних лістингів).

“Тож відновлюйте свою роботу за кордоном. Зараз це як ніколи важливо. Тим паче ми відновили доставку за кордон і навіть вже здійснили 2 чартерних рейси до США”, — додали в “Укрпошті”.