Главная > Всі новини > Ексредакторка пропагандистського “Першого каналу” Овсяннікова буде працювати на Die Welt

Ексредакторка пропагандистського “Першого каналу” Овсяннікова буде працювати на Die Welt

Скріншот із відео

Колишню редакторку російського пропагандистського “Першого каналу” Марина Овсяннікову, яка в прямому ефірі влаштувала “протест” проти війни в Україні, найняли кореспонденткою для німецького видання Die Welt.

Про працевлаштування Овсяннікової повідомив медіахолдинг Axel Springer. 

Зазначається, що Овсяннікова буде позаштатною кореспонденткою Die Welt та робитиме репортажі для газети і новинного телеканалу видання “як з України, так і з росії”. 

“Журналістка отримала світову славу завдяки своєму антивоєнному протесту на провладному російському телебаченні”, — зазначають у холдингу. 

Сама Овсяннікова заявила, що “вважає своїм обов’язком” захищати свободу, яку боронить український народ.

Зауважимо, що на початку березня Марина Овсяннікова під час нібито прямого ефіру програми “Время” з’явилася у студії “Першого каналу” з плакатом “Ні війні”. Після цього росіянка, яка тривалий час сама брала участь у розповсюдженні пропаганди на російському телебаченні, звільнилася з каналу.

Утім Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки повідомив, що “протест” Овсяннікової не є таким однозначним. Наразі росіянку активно використовують в інформаційно-психологічних операціях рф. Зокрема, жінка отримала визнання і кредит довіри на Заході, використовуючи це для просування на західну аудиторію наративу про “необхідність” знаття санкцій з росії.