Главная > Всі новини > Ефективна модель: Київ розвиває діалог між владою і громадою

Ефективна модель: Київ розвиває діалог між владою і громадою

«Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2020–2022 роки», – так називається міська цільова програма, яка спрямована на розвиток діалогу та партнерства між столичною владою і громадськістю. Міська програма передбачає цілий комплекс заходів, спрямованих на формування ефективної моделі взаємодії громади з КМДА. Головні принципи програми – ефективність, збалансованість, прозорість і врахування громадської думки.За ініціативою Департаменту суспільних комунікацій, щороку проводять Київський форум організацій громадянського суспільства (ОГС).

У грудні 2019 року відбудеться III Київський форум (ОГС). Про це повідомив директор Департаменту Роман Лелюк (який презентував проєкт програми на бюджетній комісії Київради).

У десяти районах столиці вже провели форуми ОГС, у яких брали участь 700 учасників. Такі заходи отримали позитивний резонанс у середовищі активної громадськості та структурних підрозділів КМДА.

У 2019 році до складу 81 консультативно-дорадчих органів при КМДА увійшли близько 465 представників громадськості.– Це зайвий раз доводить, що міська влада залучає громадський потенціал для погодженого вирішення питань міської політики у певній сфері чи галузі, розповів Роман Лелюк.

Залучення громадськості до міської політики має динамічну форму, обумовлену соціальним замовленням та вимогами сьогодення.Разом із традиційними формами, роботи активно впроваджують моделі електронної участі громадян у процесі прийняття рішень, важливих для Києва.