Главная > Все новости > Два пенсійні відділи на Оболоні переїхали за новою адресою

Два пенсійні відділи на Оболоні переїхали за новою адресою

Оновлені відділи обслуговування громадян № 8 та № 9 Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві, що знаходяться в Оболонському районі, відкрилися за новою адресою, переїхавши з вул. Озерна, 26а, на пр. Героїв Сталінграда, 57.

Про це повідомляє офіційний портал Пенсійного фонду України.

— 25 січня Міністр соціальної політики України Андрій Рева та Голова правління Пенсійного фонду України Євгеній Капінус відкрили оновлені відділи обслуговування громадян № 8, 9 Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві, що знаходяться в Оболонському районі, — говориться у повідомленні.

За інформацією ПФУ, у нових відділах запроваджено електронну чергу, облаштовано місця для очікування та рецепцію для попередньої довідки. Окремі місця виділено для обслуговування внутрішньо переміщених осіб, оформлення пенсійних посвідчень та видачі довідок.

Голова правління ПФУ Євгеній Капінус наголосив на тому, що Фонд і надалі працюватиме над тим, аби пенсійні послуги були максимально доступними та зручними в отриманні.

У заході також взяли участь заступник голови Київської міськдержадміністрації Валентин Мондриївський та голова Оболонської держадміністрації Олександр Цибульщак.

Нагадаємо, починаючи з 1 березня 2019 року, коли відбудеться наступний етап підвищення пенсій, виплати пенсіонерам будуть осучаснювати щороку, і робитимуть це кожного 1 березня автоматично.