Главная > Всі новини > Активісти району > ДСНС проведе День безпеки у ТРЦ Gulliver: що там буде

ДСНС проведе День безпеки у ТРЦ Gulliver: що там буде

Державна служба з надзвичайних ситуацій проведе у столичному торговельному центрі Gulliver День безпеки. Він відбудеться у цю суботу, 19 листопада.

Тренінг проходитиме на четвертому поверсі ТРЦ з 12:00 до 16:00, і його безкоштовно зможуть відвідати усі охочі. Для учасників працюватимуть три зони: мінна безпека, домедична допомога та зона дитячих психологів.  

Так, під час тренінгу з мінної безпеки піротехніки продемонструють зразки вибухонебезпечних предметів і розкажуть, як правильно з ними поводитись. А у зоні першої домедичної допомоги навчатимуть виконувати непрямий масаж серця та правильно зупиняти кровотечу. Також на тренінг завітають фахівці з пожежної безпеки, які поспілкуються з відвідувачами та дадуть відповіді на їхні питання.

Для дітей організують окрему зону з різноманітними активностями. Разом з професійними психологами вони малюватимуть, робитимуть антистрес-іграшки та виконуватимуть заспокійливі ігрові вправи. 

У разі відключення світла тренінги не зупинятимуть, а ТРЦ продовжить працювати за рахунок генераторів. А у випадку повітряної тривоги гості зможуть скористатися укриттям, розташованим на підземному паркінгу торговельного центру. 

Нагадаємо, також у цю суботу відбудеться благодійний забіг на підтримку захисників “Азовсталі”. Після забігу пройде благодійний концерт за участі Арсена Мірзояна, Злати Огнєвіч, гурту “Тінь Сонця” та аукціон, на якому для продажу будуть представлені унікальні лоти.