Главная > Все новости > Активисты района > “ДроваЄ”: запустили офійційний інтернет-магазин дрів для обігріву

“ДроваЄ”: запустили офійційний інтернет-магазин дрів для обігріву

Фото: unsplash.com

Державне агентство лісових ресурсів України запустило офіційний інтернет-магазин “ДроваЄ”, де українці зможуть придбати дрова для обігріву своїх домівок в холодну пору. 

На сайті магазину можна ознайомитися з асортиментом, який пропонують лісгоспи, дізнатися ціни на деревину, знайти найближче до себе підприємство, а також придбати дрова онлайн. Через інтернет-магазин покупці напряму контактують з лісгоспами, які продають дрова.

Щоб оформити замовлення на “ДроваЄ”, потрібно увійдіть до системи за допомогою ID.GOV.UA (авторизуватися можна через BankID). Далі потрібно вказати зручне для себе місце розташування, і система сама запропонує найближчих постачальників продукції (лісгоспи). Після того, як покупець обере постачальника, йому потрібно також обрати тип дров та їхню кількість. За дин рік кожен українець має можливість замовити 15 кубічних метрів дров.

Після замовлення потрібно буде дочекатися його підтвердження від постачальника та здійснюйте оплату. Якщо постачальнику потрібно буде уточнити якусь інформацію, він сам зв’яжеться із замовником. Після цього стане доступною функція онлайн оплати замовлення в особистому кабінеті.

Оскільки не усі лісгоспи мають можливість самостійно доставляти замовлені дрова, на сайті є функція доставки через посередників. Доставка замовлення може зайняти певний час через ажіотаж на ринку дров.

Під час отримання потрібно буде пред’явити документи, які посвідчують особу, а також РНОКПП людини, яка оформлювала замовлення.

Нагадаємо, у Києві вже стартував опалювальний сезон для закладів соціальної сфери — лікарень, шкіл, дитсадків та інших установ. А ось у домівках українців опалювальний сезон може стартувати пізніше, оскільки погода до кінця жовтня буде доволі теплою.