Главная > Все новости > Активисты района > Дрони та джипи для ЗСУ: Латвія відправить допомогу

Дрони та джипи для ЗСУ: Латвія відправить допомогу

Цього місяця до України приїдуть 15 джипів та 195 комплектів бойових дронів, створених за стандартами НАТО. 

Частину обладнання придбали завдяки збору Latvijas bairaktars, який ініціювали український журналіст Володимир Бірюков та латвійський співак Ральф Ейландс. 

За місяць їм вдалося зібрали понад 900 тис.євро, які витратили на 15 комплектів безпілотників ATLAS Aerospace та 15 джипів.

Ми вирішили оперативно витратити гроші на те, що дійсно просто зараз потрібно українській армії. Адже як це часто трапляється — допомога потрібна «на вчора». Те, що ціль збору змінилась, мешканці Латвії, які перераховували донати, сприйняли позитивно. Моя їм величезна вдячність за допомогу.

Ще 155 безпілотників, наземні станції управління, ретранслятори, кілька корисних навантажень та комплект запасних частин компанія ATLAS Aerospace та Міністерство Оборони Латвії передадуть Україні безкоштовно. 

Модель дронів Atlas PRO вже добре знайома українським військовим, вони активно використовують цю техніку для отримання розвідувальних даних. Особливо доречною вона буде восени, адже може працювати у складних погодних умовах.