Главная > Всі новини > Активісти району > Доцент НАУ поставила під сумнів полон “Пташки” з “Азовсталі”

Доцент НАУ поставила під сумнів полон “Пташки” з “Азовсталі”

Доцентка та заступниця декана в  Національному авіаційному університеті Ірина Лесь втрапила в скандал. Українці вимагають негайно звільнити жінку.

Що сталося

Парамедикиня та доброволиця Катерина Поліщук після отримання нагороди від президента, написала про це на своїй сторінці у Facebook. Серед чисельних коментарів підтримки та вдячності, знайшлися й недоброзичливці захисниці. Зокрема вищезгадана заступниця декана в НАУ, яка поставила під сумнів полон “Пташки” і почала переходити на особистості. Так, у своєму саркастичному коментарі Ірина Лесь написала наступне:

Коментар Ірини Лесь під дописом "Пташки"

На коментар звернув увагу громадський активіст Роман Сініцин. Він звернувся до ректора університету Максима Луцького (до речі, ексрегіонала та кума Табачника), запитавши, чи той підтримує слова своєї співробітниці. Луцький прогнозовано відмовчався.

Що каже Ірина Лесь у своє виправдання

Ірина Лесь після хейту “дала задню”. Каже, що коментар під дописом “Пташки” не писала і взагалі на неї було здійснено кібератаку. Мовляв, зламали усі акаунти у соцмережах, корпоративну пошту та банківські рахунки. Але, як бачимо, соцмережі у цих кіберзлочинці були все ж у пріоритеті.

Зрештою жінка видалила коментар і закрила свою сторінку.

Як відреагували в НАУ

Через якийсь час після розголосу скандального вчинку Лесь, в НАУ надали офіційний коментар. Адміністрація університету заявила, що проводить власне розслідування щодо висловлювань своєї співробітниці. Там створили комісію, яка вивчає факти та докази інциденту. В коментарях комісії порадили перевірити рахунки доцентки на предмет взлому.

“Адміністрація університету засуджує будь-які прояви неповаги до Героїв та Захисників України. А тому, у разі доведення причетності Лесь Ірини до образ на адресу Катерини Поліщук, будуть ініційовані процедури притягнення її до відповідальності та/або звільнення”, — підсумували в НАУ.

#скандал #полон