Главная > Всі новини > Допоможіть відродити “Мрію”: звернення ДП “Антонов”

Допоможіть відродити “Мрію”: звернення ДП “Антонов”

Державне підприємство “Антонов” просить світову спільноту допомогти у відновленні легендарної “Мрії”. 

Ан-225 “Мрія” є найбільшим літаком за масою перевезення вантажів та унікальним за своїми параметрами. За понад 30 років експлуатації на повітряних лініях він показав можливість перевезення надгабаритних вантажів, які не в змозі здійснити жоден інший вантажний літак. У лютому 2022 року літак було зруйновано російськими окупантами.

“Колектив ДП “Антонов” вважає за необхідне не допустити повної безповоротної втрати легендарного літака як одного з символів сучасності і приступити до відродження флагмана транспортної авіації Ан-225 “Мрія”, — підкреслюють у компанії.

На Ан-225 “Мрія” встановлено 240 не перекритих світових рекордів. Крім цього, літак має можливість здійснення у польоті горизонтального старту космічних кораблів та ракет, та перевезення певних видів вантажів на фюзеляжі.

Конструкторська та науково-технічна документація для відновлення літака є, зазначають у “Антонові”. Тому компанія запрошує світову авіаційну спільноту, глав держав та урядів усіх країн світу, а також всіх небайдужих допомогти у фінансуванні проєкту. Реквізити фінансової підтримки опубліковані в повідомленні.