Главная > Все новости > Допоможіть відродити «Мрію»: звернення ДП «Антонов»

Допоможіть відродити «Мрію»: звернення ДП «Антонов»

Державне підприємство «Антонов» просить світову спільноту допомогти у відновленні легендарної «Мрії». 

Ан-225 «Мрія» є найбільшим літаком за масою перевезення вантажів та унікальним за своїми параметрами. За понад 30 років експлуатації на повітряних лініях він показав можливість перевезення надгабаритних вантажів, які не в змозі здійснити жоден інший вантажний літак. У лютому 2022 року літак було зруйновано російськими окупантами.

«Колектив ДП «Антонов» вважає за необхідне не допустити повної безповоротної втрати легендарного літака як одного з символів сучасності і приступити до відродження флагмана транспортної авіації Ан-225 «Мрія», — підкреслюють у компанії.

На Ан-225 «Мрія» встановлено 240 не перекритих світових рекордів. Крім цього, літак має можливість здійснення у польоті горизонтального старту космічних кораблів та ракет, та перевезення певних видів вантажів на фюзеляжі.

Конструкторська та науково-технічна документація для відновлення літака є, зазначають у «Антонові». Тому компанія запрошує світову авіаційну спільноту, глав держав та урядів усіх країн світу, а також всіх небайдужих допомогти у фінансуванні проєкту. Реквізити фінансової підтримки опубліковані в повідомленні.