Главная > Все новости > Анонсы > До першого вересня Київ виплатить матеріальну допомогу дитячим будинкам сімейного типу та прийомним родинам

До першого вересня Київ виплатить матеріальну допомогу дитячим будинкам сімейного типу та прийомним родинам

До Дня знань 24 дитячі будинки сімейного типу, 34 прийомні родини і 2 патронатні сім’ї отримають від столичної влади додаткову матеріальну допомогу. Як повідомила заступник голови КМДА Марина Хонда, підписано відповідне розпорядження № 1465.

«Розуміючи важливість виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Київ продовжує систему щоквартальних грошових виплат для дитячих будинків сімейного типу, прийомних і патронатних родин столиці. Завдяки нашій ініціативі виплати отримують 24 дитячих будинки сімейного типу, 34 прийомні родини і 2 патронатні сім’ї з нагоди 1 вересня. Ці виплати створені для того, щоб стимулювати та підтримувати дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї, патронатні родини», – зазначила Марина Хонда.

За її інформацією, матеріальну допомогу у розмірі 7000 грн отримають патронатні вихователі, які виховують від 1 до 3 дітей та прийомні батьки, які виховують від 1 до 3 дітей‑сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

У розмірі 14000 грн – батьки-вихователі, прийомні батьки, які виховують від 4 до 6 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

У розмірі 19000 грн – батьки-вихователі, прийомні батьки, які виховують 7 та більше дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Виплати відбуваються за рахунок коштів міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам».

На сьогодні у столичних дитячих будинках сімейного типу, прийомних родинах та патронатних сім’ях  виховуються 224 дитини.