Главная > Всі новини > До Києва увійшли диверсійні сили ворога — Зеленський

До Києва увійшли диверсійні сили ворога — Зеленський

Фото: facebook.com/zelenskiy.official

Президент України Володимир Зеленський заявив, що до Києва вже зайшли диверсійні сили ворога. Про це він розповів під час брифінгу у ніч на 25 лютого.

«Маємо інформацію про те, що у Київ увійшли диверсійні групи ворога. Тому я дуже прошу киян: бути уважними, дотримуватися правил комендантської години. Я залишаюся в урядовому кварталі разом з усіма, хто потрібний для роботи центральної влади», — сказав президент.

Зеленський зазначив, що його родина теж залишається в Києві, проте з міркувань безпеки він не може сказати, де саме. За словами президента, ворог позначив його як мету номер один, а його сім’ю — як мету номер два.

Нагадаємо, у ніч проти 24 лютого президент країни-агресора Володимир Путін заявив про початок «спеціальної військової операції» проти України, а російські війська почали повномаштабне вторгнення у нашу країну. У деяких українських містах пролунали вибухи. Під обстрілами опинились не тількі військові об’єкти, але й цивільні. Ми ведемо хроніку подій та оперативно повідомляємо про те, що відбувається. У зв’язку з нападом Росії в Україні запровадили воєнний стан.