Главная > Всі новини > Діти з Маріуполя знімуть фільм про життя до та після окупації

Діти з Маріуполя знімуть фільм про життя до та після окупації

 Ukrainian Film School допоможе дітям з Маріуполя зняти короткометражний фільм “Мрії дітей міста Марії”. З 23 серпня триває благодійний кінотабір для дітей, які пережили окупацію.

"Мрії дітей міста Марії": діти з Маріуполя знімуть фільм з українськими режисерамиЯк повідомили у пресрелізі, це вже другий такий проєкт. Перший табір проходив за участю дітей з деокупованих територій на Київщині. Організатори кінотабіру прагнуть допомогти подолати стрес від жахіть, які бачили діти, навчаючи їх грати у кіно, бути режисерами або операторами. Адже відомо, що творча діяльність має сильний терапевтичний ефект.

фільм "Мрії дітей міста Марії"Під наглядом українських режисерів з Ukrainian Film School діти знімають власний документальний короткометражний фільм. 14 учасників створюють сценарій, підбирають локації, реквізит, костюми й працюють з камерою. У проєкті приймають участь діти від 8 до 15 років.

Фільм "Мрії дітей міста Марії"Мрії дітей міста Марії” це фільм про мрії дітей, про їх історії з  власного життя.

Учасники проєкту – діти, які вибрались з тимчасово окупованого Маріуполя. Діти, які не лише чули про війну, але й бачили її на власні очі. У нашому документальному фільмі ми хочемо поговорити про мрії. Для нас – це можливість дізнатися, про що діти мріяли раніше і якою є їхня найзаповітніша мрія зараз

Режисер стрічки – Тарас Ткаченко, який є куратором режисерського курсу кіношколи та автор фільмів “Чорний ворон” та “Гніздо горлиці”.

Оператор-постановник – Євгеній Васильченко, випускник та викладач кіношколи.

Прем’єра фільму відбудеться 4 вересня, деталі та місце показу опублікують на сторінці Ukrainian Film School.

фільм "Мрії дітей міста Марії"До речі, Ukrainian Film School — це перша українська кіношкола на базі найбільшої у Східній Європі кіностудії FILM.UA. Кіношкола виховує нове покоління працівників української кіноіндустрії. Пропонує річні навчальні програми з основних кіноспеціальностей, короткі курси та програми для дітей та підлітків.