Главная > Всі новини > Дефлімпіада-2021: українська збірна в перший день здобула дев’ять медалей

Дефлімпіада-2021: українська збірна в перший день здобула дев’ять медалей

У бразильському місті Кашіас-ду-Сул розпочалися Літні Дефлімпійські ігри 2021. Національна збірна України в перший же день змагань здобула одразу дев’ять медалей: шість золотих, дві срібні та одну бронзову.

Перше “золото” для нашої країни виборола Єлисавета Топчанюк, що виступає у дебютному для змагань виді спорту — велосипедному спорт-шосе. Вона стала першою на дистанції 1000 метрів.

Після ранкової програми українську скарбничку золотих нагород поповнили спортсмени з карате: Карина Янчук (куміте, 68кг), Олександр Черняєв (ката), Олександр Махно (куміте, 84 кг).

Срібні нагороди в карате здобули Микола Пантюшин (куміте, +84 кг), та команда чоловіків у змаганні з ката (Олександр Кальник, Олександр Черняєв, Олександр Тритяк).

Збірна України з плавання у перший змагальний день виборола дві золотих та одну бронзову нагороду. “Золото” здобув дебютант Дефлімпіади Ілля Султанов на дистанції 50 м батерфляєм. Він потрапив до фінальних запливів з найкращим результатом 0:25.10,а у фіналі зміг покращити його на дві соті секунди.

Друге “золото” здобула чоловіча команда в естафеті 4х100 м вільним стилем. Олексій Литвиненко, Ілля Султанов, Олексій Коломієць та Максим Дудник потрапили до фіналу у ранзі фаворитів з першим результатом 03:42.51. У фінальному запливі вони змогли покращити цей час на 7.35 секунди. Крім того, Ірина Терещенко виборола “бронзу” на дистанції 200 м комплексним плаванням.

А дефлімпійська збірна України з  футболу впевнено перемогла команду Єгипту із рахунком 5:0.

Загалом за перший день змагань збірна України взяла участь у чотирьох видах спорту. Завтра наша дефлімпійська команда також змагатиметься також чотирьох видах спорту: плаванні, баскетболі (матч Україна — Литва), карате та дзюдо.