Главная > Все новости > Де отримати паспорт чи довідку ВПО: у Києві запрацювали ЦНАПи

Де отримати паспорт чи довідку ВПО: у Києві запрацювали ЦНАПи

Вранці 27 березня у Києві відновили свою роботу Центри надання адміністративних послуг. Нині поки неможливо зробити заявку на отримання нових документів, проте можна отримати ті, які були замовлені до початку війни.

Про це повідомляє Суспільне із посиланням на директорку Департаменту ЦНАП Київської міської держадміністрації Наталію Шамрай. 

Окрім видачі готових документів, можна також отримати консультацію, як і де отримати інші папери. Сьогодні найчастіше звертаються з такими питаннями:

  • Отримання закордонного паспорта. Процедура отримання закордонних паспортів нині призупинена саме на базі ЦНАПів. Однак замовлені раніше можна отримати на працюючих локаціях міграційної служби. Таких у Києві нині дві – на лівому та правому березі.
  • Отримання втрачених документів, зокрема паспорту. Втрачені документи сьогодні у столиці не відновлюють, оскільки зачинені усі реєстри. Однак можна користуватися тими, що є в додатку «Дія».
  • Отримання довідки внутрішньо переміщеної особи та отримання допомоги за цією довідкою. Довідку внутрішньо переміщеної особи можна отримати в управлінні соціального захисту за місцем проживання. Там можна написати й заяву на отримання фінансової допомоги. Крім того, найближчим часом цю процедуру також можна буде провести в додатку «Дія», пояснюють у ЦНАП.

В установах закликають, аби не витрачати час на дорогу, спершу телефонувати до ЦНАПів, де нададуть інформацію про готовність документу та як його отримати.

Телефони гарячих ліній:

  • 202-60-39
  • 202-60-38