Главная > Все новости > «Дарниця» шукає водіїв вантажівок, щоб розвозити ліки по Україні

«Дарниця» шукає водіїв вантажівок, щоб розвозити ліки по Україні

Фото: freepik.com

Фармацевтична компанія «Дарниця» шукає водіїв для фур і вантажівок, які бажають долучитися до фармоборони країни та розвозити ліки по українських містах.

Зараз компанія робить все можливе, аби забезпечувати українців необхідними ліками, в тому числі у населених пунктах, які вже не один день оточені російськими окупантами. Лікарські засоби доставляють майже в усі «гарячі» точки країни, такі як Маріуполь, Харків, Київ, Житомир. 

Зараз «Дарниця» забезпечена достатньою кількість автомобілів, проте не вистачає водіїв для фур і вантажівок. Тому тим, хто має водійські права категорії С і вище, а також бажання і можливість долучитися до фармоборони країни, пропонують заповнити форму. HR-спеціалісти компанії опрацюють кожну заявку і дадуть відповідь кожному кандидату.

У «Дарниці» кажуть, що від початку війни передали медичним установам та волонтерським організаціям, які допомагають українським військовим та цивільним громадянам, майже 600 тисяч упаковок лікарських засобів. Ліки отримали Головний військовий госпіталь, Київська міська клінічна лікарня швидкої допомоги, Київська міська клінічна лікарня №17, Національний інститут серця, лікарня «Охматдит», Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги, благодійні фонди «Повернися Живим» та «Таблеточки», Житомирська міська рада, Козелецька лікарня інтенсивного лікування, військові частини.

Також компанія ввезла до країни стратегічний гемостатик Celox, що є вкрай важливим для армії. 10 тисяч упаковок цього кровозупиняючого препарату передаються до шпиталів, ТРО та ЗСУ.