Главная > Всі новини > Активісти району > COMINBANK оновив відділення у центрі Києва

COMINBANK оновив відділення у центрі Києва

Покращене відділення COMINBANK (АТ “КОМІНБАНК”) гостинно відкрило свої двері киянам та гостям столиці у квітні. Оцінити його переваги та красу вже встигли десятки клієнтів.

COMINBANK працює на ринку України 30 років і належить до тих фінустанов, які попри війну продовжили динамічно зростати та робити свій внесок у перемогу. За останній рік цей банк відкрив вісімнадцять нових відділень у різних куточках країни, тим самим забезпечивши українцям сотні нових робочих місць.

Київське відділення АТ “КОМІНБАНК” №7 знаходиться за адресою: вулиця Предславинська, 28. Це зручна локація у кроковій доступності від станції метро “Палац Україна” та Костелу Святого Миколая.

Особливе приміщення із сучасним дизайном змінює культуру сприйняття банківського простору. Тут клієнти можуть не лише скористатися повним переліком банківських послуг для фізичних та юридичних осіб, у тому числі — орендою індивідуальних сейфів, але й водночас — насолодитися особливою атмосферою. Унікальне освітлення, фітодизайн та численні акценти оживлюють інтер’єр і роблять його для відвідувачів максимально комфортним.

Конфігурація простору гарантує очікуваний рівень конфіденційності, зокрема тут передбачено комфортні VIP-зони для корпоративних клієнтів.

Зауважимо, що дане відділення входить до національної мережі POWER BANKING — необхідні послуги тут надаватимуться навіть у випадку блекауту.

Графік роботи відділенняз 9:00 до 18:00 без перерви, вихідні — субота та неділя.