Главная > Все новости > Члени святошинської громади долучилися до урочистих заходів з нагоди Дня миру (фото)

Члени святошинської громади долучилися до урочистих заходів з нагоди Дня миру (фото)

З 2012 року на виконання Указу Президента України № 100/2002 «Про День миру» у Києві проводиться акція «МИР І ЄДНІСТЬ УКРАЇНІ!», присвячена Дню миру. Головна її мета – об’єднання зусиль суспільства на утвердження миру та злагоди в Україні та за її межами, духовне згуртування всіх націй, які проживають на території сучасної України, а також виховання молоді в дусі миру, патріотизму, поваги до ветеранів війни, формування у неї безконфліктної, миролюбивої психології.
Цьогоріч Київська міська державна адміністрація разом з громадськими організаціями ветеранів, учасників АТО та ООС, колишніх в’язнів фашистських концтаборів, дітей війни, інвалідів, молоді міста Києва 21 вересня 2018 р. біля Меморіалу (пам’ятника) воїнам України, полеглим в Афганістані (вул. Лаврська, 27) також провела зазначену акцію. Як і кожного року до акції долучилися і представники громади Святошинського району.
Учасники акції поклали квіти до Меморіалу (пам’ятника) воїнам України, полеглим в Афганістані, після чого урочистою ходою рушили до Національного музею історії України у Другій світовій війні, на площі біля якого пройшов урочистий мітинг-концерт.