Главная > Всі новини > Через загрозу поширення коронавірусу 8 інтернатних установ Києва, у яких проживає понад 2 тисячі осіб, закриті на вхід і вихід – М.Хонда

Через загрозу поширення коронавірусу 8 інтернатних установ Києва, у яких проживає понад 2 тисячі осіб, закриті на вхід і вихід – М.Хонда

У зв’язку із загрозою поширення епідемії коронавірусної інфекції (COVID-19), вісім інтернатних установ Києва повністю закриті для відвідувачів. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Через загрозу поширення епідемії, ми прийняли рішення максимально обмежити контакти вразливих категорій населення. Для цього усі інтернатні установи міста закриті на вхід і вихід. Також на території інтернатів не допускаються відвідувачі. Працівники, які живуть за межами Києва, тимчасово проживають на території інтернатів, або працюють вахтовим методом», – зазначила Марина Хонда.

Вона також додала, що наразі жодної підозри на коронавірус в інтернатах немає. При цьому, 11 людей захворіли гострою респіраторно-вірусною інфекцією у Київському психоневрологічному інтернаті, та 2 особи – у Дарницькому дитячому будинку-інтернаті.

Усього у Києві працює 8 інтернатних установ, із них: 2 дитячі, 2 пансіонати для літніх людей та 4 психоневрологічні інтернати. У них проживає 2378 осіб. Працівники закладів здійснюють постійний контроль епідемічної ситуації.

Джерело