Главная > Всі новини > Активісти району > Через війну безробітних в Україні стало більше на 5 мільйонів

Через війну безробітних в Україні стало більше на 5 мільйонів

З початку повномасштабного вторгнення, в Україні суттєво зріс рівень безробіття. Загалом більше 5 мільйонів громадян залишилися без роботи. Про це розповіла заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна.

Війна руйнує ринок праці України. Бойові дії тривають там, де було зайнято 10 мільйонів працівників. Щонайменше 5 мільйонів людей втратили роботу. У боях загинули сотні робітників. Через бойові дії країну покинули вже близько 7 мільйонів людей.

Тетяна Бережна, заступниця Міністра економіки

Вона зазначила, що долучитися до покращення ситуації на ринку праці України може кожен з її іноземних партнерів: як через інвестиції у відбудову інфраструктури, промислових й соціальних об’єктів, так і підтримуючи окремі програми, спрямовані на розвиток бізнесу та стимулювання зайнятості. 

“Ми розуміємо, що на шляху відновлення України, повернення наших людей перед нами стоять великі виклики та завдання. І сподіваємось, що міжнародні партнери підтримають нас в цьому, зокрема, й наш добрий друг Польща, в якій майже 1,5 млн українців нині перебувають за програмою тимчасово захисту. Ми прагнемо повернути додому всіх наших громадян, що були змушені виїхати через війну”. 

Нагадаємо, в Україні запустили офіційний сайт програми єРобота. Відтепер там можна подати заявку та отримати грант від держави.