Главная > Всі новини > Активісти району > Через негоду у Києві зламано 120 дерев: фото

Через негоду у Києві зламано 120 дерев: фото

Унаслідок крижаного дощу у Києві протягом 21 та 22 листопада зламано 120 дерев та близько 100 пошкоджено. 

Про це повідомили на сайті КМДА.

Через негоду у Києві зламано 120 деревДерева падали на пішохідні зони, на автівки та проїжджу частину дороги. А деякі навіть пошкодили лінію електропередач, що додало роботи енергетикам.

Через негоду у Києві зламано 120 деревУ Шевченківському районі прибрали дерево, яке впало на трамвайні колії та на кабельні лінії.

Через негоду у Києві зламано 120 деревЗагалом, найбільше від негоди постраждали мешканці Голосіївського, Подільського, Шевченківського, Деснянського та Солом’янського районів.

Через негоду у Києві зламано 120 деревРятувальники продовжують ліквідувати наслідки падіння дерев та просять містян бути обережними. Задля збереження автівок від пошкоджень водіїв просять не паркувати транспорт в недозволених місцях, а також під деревами.

Через негоду у Києві зламано 120 деревУ КМДА нагадують, що у разі падіння дерев та гілок або травмування людей треба дзвонити в екстрені служби за номером 101 або 103. Або звертатися за телефоном 044-430-37-13, щоб до місця пригоди швидше доїхали київські рятувальники.

Нагадаємо, що більшість днів цього тижня минуть з дощем та мокрим снігом, місцями ожеледицею та рвучким вітром.