Главная > Всі новини > Активісти району > Будівництво Подільського мосту: поліція викрила ще одну схему розкрадання

Будівництво Подільського мосту: поліція викрила ще одну схему розкрадання

Фото – Віталій Кличко

Правоохоронці викрили ще одну схему розкрадання коштів на будівництві київського Подільського мосту. 

Про це повідомили у поліції Києва. 

Підозру у службовій недбалості отримав заступник директора комунального підприємства. Він підписав акти прийому виконаних робіт зі значно завищеними даними про вартість експлуатації деякої будівельної техніки. 

Попередня експертиза показала, що сума збитків бюджету Києва склала 24 млн гривень. 

“В рамках досудового розслідування правоохоронці встановили, що у червні цього року, заступник директора комунального підприємства «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» отримав від генпідрядної та підрядних організацій акти прийому виконаних будівельних робіт та підписав їх, не пересвідчившись у відповідності обсягів витрат на експлуатацію будівельних машин. Проведена надалі судово-будівельна технічна експертиза підтвердила завищення витрат на оренду спеціальної техніки”, — розповідають в поліції. 

Підозра заступнику директора КП “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва” оголошена за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України — службова недбалість. 

У поліції кажуть, що досудове розслідування ще триває. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від двох до пʼяти років.