Главная > Всі новини > Активісти району > Блогерку Інну Воронову, яка знімала роботу ППО в Києві, відправили під цілодобовий домашній арешт

Блогерку Інну Воронову, яка знімала роботу ППО в Києві, відправили під цілодобовий домашній арешт

Фото: Watchers Media

Солом’янський райсуд Києва сьогодні відправив під цілодобовий домашній арешт блогерку та співачку Інну Воронову, яка зняла та виклала відео роботи ППО в Києві 16 травня.

Про це повідомили в Watchers Media.

Крім дружини столичного “наркобарона” Чернецького, під цілодобовий домашній арешт за поширення роботи сил протиповітряної оборони відправили ще одну блогерку.

Відомо, що слухання проходили в закритому режимі. Прокурор наполягав на цілодобовому домашньому арешті, тоді як захист просив про особисте зобов’язання, переконуючи, що злого умислу в діях блогерок не було.

Нагадаємо, після масованої атаки на столицю в ніч 16 травня СБУ викрила шістьох блогерів, які знімали роботу української ППО. Серед них були Інна Воронова та інша блогерка, яких власне й відправили сьогодні під домашній арешт. Що з іншими 4 блогерами наразі невідомо. Правоохоронці раніше повідомляли, що щодо інших фігурантів продовжується слідство.

#суд #блогер #ППО #рішення #домашній арешт