Главная > Всі новини > Активісти району > Біля ТРЦ Blockbuster Mall відкрили ковзанку з ялинкою та фудкортом

Біля ТРЦ Blockbuster Mall відкрили ковзанку з ялинкою та фудкортом

На Оболоні, на проспекті Степана Бандери 36, біля ТРЦ Blockbuster Mall відкрили ковзанку, посередині якої встановили 14-метрову ялинку.

Про це повідомили представники Ice Christmas Magic.

Біля ТРЦ Blockbuster Mall відкрили ковзанку з ялинкою та фудкортомПлоща ковзанки — 4 тисячі квадратних метрів. Покататися на ковзанах коштує 300 грн (без ліміту часу). В наявності “помічники” для новачків, які можна орендувати окремо.

Біля ТРЦ Blockbuster Mall відкрили ковзанку з ялинкою та фудкортомБіля ТРЦ Blockbuster Mall відкрили ковзанку з ялинкою та фудкортом Також серед розваг доступна льодова гірка —  50 грн один спуск, а також лабіринт — 200 грн. 

Біля ТРЦ Blockbuster Mall відкрили ковзанку з ялинкою та фудкортомПісля катання може розігратися апетит, тому поруч є кафетерій та фудкорт, а для святкового настрою встановили декілька новорічних декорацій і фотозон. 

Біля ТРЦ Blockbuster Mall відкрили ковзанку з ялинкою та фудкортомРежим роботи: щодня з 10:00 до 21:00. Під час повітряної тривоги ковзанка зачинятиметься. Найближче укриття — у ТРЦ Blockbuster Mall. 

Раніше ми писали, що на території ВДНГ розпочав роботу парк відпочинку “Зимова країна”. Для містян доступні такі розваги: ковзанка, вуличні атракціони, ялинка та гірки.