Главная > Всі новини > Біля острову Зміїний ЗСУ знищили російский військовий катер: відео

Біля острову Зміїний ЗСУ знищили російский військовий катер: відео

Кадр з відео ОК “Південь”

В акваторії Чорного моря біля захопленого окупантами острова Зміїний українські військові знищили російський десантний катер. Про це повідомляє Оперативне командування “Південь”.

Судячи з викладеного відео, катер був пришвартований біля Зміїного. ЗСУ атакували його з безпілотника. Також на записі зафіксовані потрапляння снарядів по наземних об’єктах та вибухи.

“Чорнобаївка вже стала легендарною жаровнею для орків… Зміїний — не просто новий захоплюючий серіал, що йде на рекорд за кількістю і масштабами! Він був одним зі знакових об’єктів на початку цього вторгнення, він став символом міцної скелі нашої непохитності й розбиття найнаполегливіших зусиль ворога!”, — відзначили в ОК “Південь”.

За даними речника Одеської військової адміністрації Сергія Братчука, знищене судно належить до типу десантних швидкісних катерів “Серна”. Такі катери призначені для висадки військової техніки загальною масою до 45 тонн та підрозділів десанту кількістю до 92 осіб. “Серна” здатна розвивати швидкість до 30 вузлів.

Нагадаємо, 13 квітня ЗСУ підбили російський крейсер “москва” двома ракетами “Нептун”, що був флагманом російського чорноморського флоту та був оснащений 16 крилатими ракетами. Наступного дня крейсер затонув.