Главная > Все новости > Активисты района > Бібліофест «Читати — це мудро,читай українське!»

Бібліофест «Читати — це мудро,читай українське!»

24 травня 2019 року на локації бібліотеки ім. Панаса Мирного пройшов бібліофест, приурочений до Дня Києва. На бібліофесті всі охочі мали змогу взяти участь у конкурсах, вікторинах, арт іграх, поцікавитися сучасними книжками на виставках та ін.

Бібліотекар закладу, Наталія Чередніченко, провела на бібліофесті майстер-класи для дітей різного віку – як дошкільнят, так і школярів початкових класів. Наша майстриня допомогла діткам, а зовсім маленьким допомогли і їх матусі, виготовити з тканини чарівних фей, пташок, котиків та собачок.

Також в бібліотеці ім. О. Пчілки Оболонського району  за нагоди свята, відбувся фестиваль бібліотечних можливостей. Фестиваль  розкрив яскраві таланти бібліотекарів, допоміг дітям і батькам, які завітали на це свято, дізнатись про існуючі бібліотеки в Оболонському районі, взяти участь у конкурсах, вікторинах, майстер — класах, охочих дітей розфарбовуввали аквагримом. Також, у центрі уваги була чарівна дошка, на якій кожен міг намалювати своє найпотаємніше бажання та отримати маленький подарунок. Всі залишилися задоволені святом.

Бібліотека ім. О.Пчілки Оболонського району м. Києва

Бібліотека ім. Анни Ахматової Оболонського району