Главная > Всі новини > Без шансу для нелегалів: у Києві евакуюють кавомашини

Без шансу для нелегалів: у Києві евакуюють кавомашини

Столична влада продовжує боротьбу з нелегалами: за минулий місяць у районах міста демонтували 50 незаконно розміщених пересувних засобів торгівлі.

Пальму першості по кількості нелегальних автокіосків отримали два столичні районі — Печерський і Шевченківський. У кожному з них демонтували 10  пересувних засобів торгівлі.

На другому місці — Солом’янський, Святошинський та Оболонський райони (ліквідовано по 5 нелегальних автокіосків).

На третьому — Дарниця (демонтовано 4 торгові точки).

Четверте місце розділили між собою Голосіївський і Дніпровський райони: у кожному з них ліквідували 3 автомагазинів). На останньому — Подільський і Деснянський районі (демонтовано по 1 автокіоску).

Лише за останній тиждень лютого-2019 довелося ліквідувати 10 самовільно встановлених засобів пересувної торгівлі: 4 автокав`ярні, 4 клітки з продажу овочів, 1 візок з продажу гарячих напоїв та 1 лавку-автопричіп з продажу продовольчих товарів.

За даними КП «Міський магазин», столична влада відстоює прозорий механізм розміщення засобів пересувної торгівлі, право яких виборюється на відкритих торгах.

Сьогодні у Києві єдиний Порядок розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі, затверджений розпорядженням КМДА (№300 від 02.04.2015 р.).

vechirniykiev.com.ua/