Главная > Всі новини > Активісти району > Better Time Stories: книжковий проєкт для дітей-переселенців

Better Time Stories: книжковий проєкт для дітей-переселенців

Для дітей, які вимушено виїхали у Європу, створили книжковий проєкт “Better Time Stories”. Представила проєкт Перша леді України Олена Зеленська.

Про це повідомило МКІП у своєму каналі Telegram.

Книжковий проєкт "Better Time Stories"За цієї ініціативи діти, які опинилися за межами України без книжок або навіть без батьків, можуть отримати набір із п’яти ілюстрованих книг з аудіоверсіями мовою оригіналу та в перекладі. До набору входять такі книги: “Війна, що змінила Рондо”, “Ідея на мільй000000н!”, “101 маяк”, “Моя Ба” та “Зубр шукає гніздо”.

Книги від проєкт Better Time Stories

Також особливістю цього проєкту є функція дистанційного начитування членами сім’ї книжок, які діти можуть читати або слухати. Як це працює — можна дізнатися на сайті.

Крім того, доступні українські аудіоверсії книжок, які озвучили Олена Зеленська, Джамала, Dorofeeva, Юрій Горбунов, MONATIK.

Усі охочі можуть задонатити на подарунковий пакунок із п’яти двомовних книжок для дітей віком від трьох до восьми років. Або ви можете придбати такий набір, який коштує 15 євро. 

“Щоб пожертвувати, просто оберіть кількість дітей, яких ви хотіли б підтримати, і ми підберемо вам сім’ю, яка потребує допомоги, і безпосередньо відправимо їм пакунок”, — наголошують організатори проєкту.

Раніше ми писали, що в Україні створили державний портал “Діти війни”, де зібрані дані про дітей, які зникли безвісти або були переміщені на тимчасово окуповані території та депортовані до Російської Федерації.