Главная > Все новости > Автоматизація та безконтактна технологія: «Київхліб» пояснив, як реагує на спалах коронавірусу

Автоматизація та безконтактна технологія: «Київхліб» пояснив, як реагує на спалах коронавірусу

Компанія «Київхліб» не закриватиме на карантин виробничі майданчики, крім пекарні № 8, у співробітників якої було виявлено COVID-19.  

Про це повідомила виконуюча обов`язки голови правління ПрАТ «Київхліб» Олена Корінь.

Вона також наголосила, що завдяки безконтактній автоматизованій технології виробництва продукція компанії залишається максимально безпечною для споживачів.

– Дійсно, під час планового тестування, яке компанія проводить власним коштом, було виявлено 37 випадків захворювання. Ми щодня проводимо  медогляд усіх співробітників. І вчасно виявлені випадки захворювання – результат такої комплексної роботи. Пекарню  № 8 закрито на карантин. Там проводяться дезінфекційні заходи. Хворі, які мали мінімальні симптоми, залишалися вдома уже протягом кількох днів – відповідно до вимог МОЗ. Усі контактні особи перебувають на самоізоляції. Ми також проводимо додаткову до планової дезінфекцію на інших виробничих майданчиках, – зазначила вона.

Нагадаємо, на підприємстві «Київхліб» спочатку троє працівників пекарні № 8 звернулися до лікарів із симптомами коронавірусу. Тести підтвердили в них COVID-19. Після цього обстежили та протестували весь колектив – 77 працівників. 37 людей виявилися інфікованими.

Джерело