Главная > Всі новини > Активісти району > “АТБ” відкриває в Бучі відновлений магазин, який майже вщент зруйнували ворожі обстріли

“АТБ” відкриває в Бучі відновлений магазин, який майже вщент зруйнували ворожі обстріли

Буча, невеличке молоде містечко, що є сателітом Києва, сьогодні відоме на весь світ.  На жаль, не завдяки унікальним паркам, скверам, сучасній архітектурі та мальовничій природі. Це місто минулого року одним із перших відчуло на собі лють, ненависть і підступність ворога. Воно зазнало чималих людських втрат, масштабних руйнувань, стало першим на той час наочним доказом воєнних злочинів окупанта. 

Відбудова вже міста-героя Бучі почалася майже одразу після звільнення від ворога навесні 2022-го. Через знищення місцевої інфраструктури та розграбовані бізнес-осередки справжнім порятунком для людей, що пережили жахи окупації, та тих місцевих мешканців, що повернулися з евакуації, стали дискаунтери “АТБ”. Саме ці магазини з широким асортиментом (понад 3,5 тис. найменувань) гарантовано свіжих продуктів та якісних товарів першої необхідності за чесними цінами одними з перших відновили свою роботу у квітні 2022-го року. Подекуди заради оперативності розтрощені вікна та двері замінили дерев’яними панелями. І це спрацювало – гуманітарної катастрофи вдалося уникнути.

Донедавна в місті працювали три магазини найбільшої вітчизняної торговельної мережі. Ще один “АТБ” (Продукти-1437), розташований на вул. Тарасівській, 2в, прийме перших покупців 01.06.2023. За іронією долі, це повторне відкриття, адже на початок війни це був найновіший магазин міста. Його відкрили за кілька місяців до повномасштабного вторгнення ворога восени 2021 року.

Саме він зазнав найбільших руйнувань. Будівлю було прошито ворожими снарядами, нещадно понівечено. Повне відновлення потребувало певного часу.

За даними компанії, наразі в магазині працюватимуть 8 кас, облаштовано відділи “Випічка” і “Кава”. Тут працевлаштовані 40 співробітників.

Слід також зазначити, що нині в Бучі на одній з головних вулиць (вул. Шевченка) триває будівництво ще одного супермаркету “АТБ”. Його зводять за усіма сучасними архітектурними стандартами та згідно з вимогами воєнного часу.

Нагадаємо, що магазини “АТБ” одними з перших відновили свою роботу на деокупованих територіях Київської, Харківської, Чернігівської, Сумської та Херсонської областей. Коротке відео, на якому видно, як вантажівка “АТБ” в’їжджає до щойно звільненого Херсона, набуло вірусної популярності та наочно показало, що відновлення роботи мережі стало своєрідним маркером повернення регіонів під український прапор. 

Активно відновлюючи головну українську мережу незламності, компанія “АТБ” з перших днів неспровокованого воєнного вторгнення фактично стала форпостом продовольчої безпеки країни. Вона системно підтримує Збройні сили України, медичні заклади, добровольчі формування, волонтерські організації, вимушених переселенців, постраждалих від ракетних ударів та ін. Загальна сума допомоги українським захисникам та екстреним службам країни станом на поточний час уже перевищила 400 мільйонів гривень і продовжує постійно зростати.

Раніше ми писали, що мережа “АТБ” передала ЗСУ та рятувальникам сучасні дрони і спецтранспорт.