Главная > Всі новини > Активісти району > АТБ допомагає повернути до життя деокуповані міста України

АТБ допомагає повернути до життя деокуповані міста України

Окупація ворожою армією спричиняє жахливі руйнування інфраструктури населених пунктів нашої країни, призводить майже до її тотального знищення та створює гуманітарну катастрофу.

Винятком не стало і невеличке містечко Куп’янськ, розташоване трохи більш ніж за сотню кілометрів від Харкова. Місто з населенням близько 25 тисяч осіб було захоплене ворогом ще наприкінці лютого, а звільнене за сім місяців. Повернути його до повноцінного мирного життя без підтримки небайдужих представників бізнесу вкрай складно.

Аби допомогти містянам трохи оговтатися від тяжких воєнних випробувань і окупаційних злиднів, які випали на їхню долю, торговельна мережа країни “АТБ” зібрала та безоплатно передала тисячу продуктових наборів. До складу таких гуманітарних кошиків увійшло найнеобхідніше: макарони, консерви, чай, каву, цукор, воду очищену, олію, крупи та солодощі, а також товари першої необхідності (пральний порошок, мило, шампунь).

Приблизна вартість кожного з гуманітарних пакунків становить тисячу гривень. Розподіляти її будуть представники місцевої влади, які мають повну інформацію про родини, що найбільше потребують такої допомоги.

Варто зазначити, що це не перший благодійний внесок “АТБ”. Станом на сьогодні сума гуманітарної допомоги від мережі супермаркетів українським захисникам і населенню вже перевищила 200 мільйонів гривень.

Для допомоги постраждалим від бойових дій дітям компанія за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) запустила національний благодійний проєкт з технологією доповненої реальності “Брайти”. Він має на меті збирання коштів для створення першого в Україні реабілітаційного центру, де проходитимуть лікування малюки, які отримали осколкові та вибухові поранення.

#АТБ   #гуманітарна допомога