Главная > Все новости > Активисты района > Американський Ісус дійшов з Варшави до Києва з хрестом на плечах: фото

Американський Ісус дійшов з Варшави до Києва з хрестом на плечах: фото

Американець в образі Ісуса дійшов пішки з Варшави до Києва. Він прямував до столиці узбіччям автодороги з великим хрестом на плечах.

Виявилося, що насправді чоловіка звуть Джиммі, йому 33 роки. Він родом з Вірджинії й свій похід присвятив підтримці України.

Як повідомив директор Інституту святого Томи Аквінського Петро Балог, шлях до української столиці зайняв у американця 70 днів. Домініканець отець Ярослав, який служить у Києві, помітив Ісуса на трасі біля Житомира й запросив його в гості.

Зазначається, що спочатку Джиммі планував просто дійти до Києва, але “один українець” з Варшави порадив йому взяти хрест й навіть дав гроші на матеріали. 

Хрест, який ніс на собі чоловік, важив майже 25 кг. Через це в американського Ісуса почалися проблеми зі спиною й запланований похід далі до Харкова він скасував. Назад до Варшави Джиммі вертатиметься потягом.

“Така ось своєрідна особиста жертва одного християнина-американця за Україну у часі війни. Виглядає диваком, і таким трохи “юродивим”, але нехай Господь прийме цю його своєрідну жертву”, — наголосив Петро Балог.

Раніше ми писали, що починаючи з цього року Різдво в Україні, як і в більшості країн християнського світу, відзначатимуть 25 грудня, тому й Різдвяний піст триватиме за новим стилем.