Главная > Всі новини > Активісти району > Активісту, який облив фарбою будівлю КМДА, вручили повістку

Активісту, який облив фарбою будівлю КМДА, вручили повістку

Активісту Роману Абрашину, який під час акції проти скандальних закупівель облив будівлю КМДА фарбою, вручили повістку.

Про це хлопець повідомив у своєму Instagram.

Він переконаний, що це зробили за вказівкою міського голови Кличка.

“Мій ранок почався з дзвінків від слідчого Олександра Рудика, під будинком стояла машина поліції і мене запросили поговорити. На місці з машини вийшли 2 представники поліції та 2 чоловіка в військовій формі, уточнили мої данні та вручили мені повістку. Особисто, приїхали за місцем фактичного проживання, точково вручати повістку. Очевидне замовлення від Кличка так як він обіцяв мені наслідки через мою позицію”, — заявив активіст.

У коментарі hromadske Абрашин пояснив свої слова щодо причетності мера Києва до ситуації з повісткою. За його словами, після акції Кличко нібито телефонував знайомій активіста Марії Барабаш і казав, що особисто простежить, щоб Абрашина відправили на фронт.

“У мене немає проблем із повісткою. Я з’явився в зазначений час у ТЦК, де провів 5 годин, на що мені сказали: “На сьогодні на вас немає часу”. І видали нову повістку на 4 жовтня. Я вважаю, що нічого спільного з мобілізацією ця ситуація не має. Тому що Кличко використовує своє службове становище, щоб затикати роти неугодним йому активістам””, — розповів Абрашин журналістам.

У виданні звернулися за коментарем до столичної влади й отримали відповідь, що наразі готують позицію Кличка.