Главная > Все новости > Активисты района > Аеропорт “Бориспіль” хоче витратити 52 млн грн на прибирання закритих терміналів

Аеропорт “Бориспіль” хоче витратити 52 млн грн на прибирання закритих терміналів

Керівництво аеропорту “Бориспіль” оголосило тендер на замовлення послуги з комплексного обслуговування закритих обʼєктів аеропорту на суму майже 52 мільйони гривень. Про це повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro.

Зокрема, на ці кошти переможець тендеру повинен з 1 серпня 2023 до липня 2024 року прибрати у пасажирських терміналах (VIP та Бізнес-залів), виробничих приміщеннях аеровокзального комплексу, в туалетах, душових кімнатах, на території паркінгу. Також планується миття вікон, фасадів, а взимку — очищення покрівель аеропорту від льоду та бурульок.

В адміністрації пояснили, що попри те, що аеропорт “Бориспіль” не працює, необхідно підтримувати належний стан його приміщень, а також території, яка належить підприємству.

Адміністрація пояснила, якщо вчасно не буде оголошений тендер на прибирання, аеропорт може опинитися під загрозою неможливості утримувати приміщення у чистоті та порядку.

“Аеропорт є державним підприємством і керується вимогами чинного законодавства з питань публічних закупівель, отже до надання послуг має підготуватися завчасно, провівши всі необхідні процедури. Тендерні процедури займають певний проміжок часу, тендери можуть не відбуватися з першого разу і аеропорт може опинитись під загрозою неможливості утримувати свої приміщення в належному стані. Тому заздалегідь проведена процедура є запорукою нормального функціонування підприємства та швидкого відновлення операційної діяльності аеропорту після перемоги України”, — йдеться у дописі.

Раніше ми писали, що автотранспортне підприємство КМДА скасувало тендер на закупівлю 17 легкових автомобілів для чиновників.