Главная > Всі новини > Активісти району > 83 тисячам київських родин повернули світло після ранкових обстрілів

83 тисячам київських родин повернули світло після ранкових обстрілів

Фото: unsplash.com

У Києві вже відновили електропостачання 83 тисячам родин, які через вранішні обстріли об’єктів критичної інфраструктури залишились без світла. Про це повідомив столичний мер Віталій Кличко. 

Він розповів, що через чергову російську атаку відключалось енергообладнання ДТЕК “Київські електромережі”, яке живить водоканал та житловий масив Троєщина. Тому без електропостачання та води у першій половині дня залишилось багато мешканців лівого берега.

Всього за сім годин фахівцям вдалося провести технічні роботи та тимчасово приєднати клієнтів за резервною схемою живлення, поки відновлюватимуть пошкоджену обстрілами інфраструктуру міста. Також вже частково відновили водопостачання.

Внаслідок сьогоднішніх обстрілів два об’єкти критичної інфраструктури отримали серйозні пошкодження. Один з них розташований у Деснянському районі столиці.

“Ми робимо все, щоб забезпечити киян життєвоважливими послугами в умовах війни в країні. Після сьогоднішньої ракетної атаки частині споживачів також уже відновили водопостачання. Ремонтні бригади працюють, щоб якнайшвидше стабілізувати системи електро- та водопостачання столиці”, — зазначив Кличко.

Відзначимо, що через збільшення навантаження на мережі киян просять споживати електроенергію розумно та вмикати енергоємні прилади по черзі.

Нагадаємо, вранці 18 жовтня окупанти атакували ракетами енергетичний об’єкт на лівобережній частині Києва. Внаслідок цієї атаки загинули троє людей, ще одну людину було поранено.