Главная > Все новости > Активисты района > 7 років важкого життя підлітка: вийшов трейлер фільму “Назовні”

7 років важкого життя підлітка: вийшов трейлер фільму “Назовні”

На Youtube вийшов трейлер фільму “Назовні” від української режисерки Ольги Журби.

Про це повідомили представники Української кіноакадемії.

Документальний фільм про сім років життя підлітка без батьківської опіки. Головний герой — 13-річний безпритульний хлопчик Рома, який став талісманом Революції Гідності в Україні у 2014 році. Через п’ять років у нього немає нічого, крім запальнички та ножа. В перший день повноліття Роман буквально залишається на вулиці. Проте його брат, який тільки вийшов із в’язниці, забирає його під опіку. Фільм наповнений флешбеками з його дитинства: від барикад Майдану до перебування в дитячому будинку. 

Світова прем’єра фільму відбулася у березні 2022 року, на міжнародному фестивалі документального кіно у Копенгагені. А сьогодні, 4 жовтня, пройде українська прем’єра фільму на кінофестивалі Kharkiv MeetDocs. У вересні “Назовні” візьме участь у національному конкурсу Одеського міжнародного кінофестивалю, покази якого відбудуться у Варшаві. 

Раніше ми писали про історію соло-мами, яка розповіла про те, чому захотіла прихистити дитину і як участь у програмі стала її кроком до мрії про дитячий будинок сімейного типу.