Главная > Все новости > Анонсы > 7-8 вересня в Києві відбудеться чемпіонат зі спортивного орієнтування

7-8 вересня в Києві відбудеться чемпіонат зі спортивного орієнтування

Цими вихідними, 7-8 вересня, у Києві відбудеться міський чемпіонат зі спортивного орієнтування (бігом) присвячений Дню фізичної культури і спорту.

Як повідомили у Департаменті молоді та спорту, у змаганнях планують взяти участь близько 150 спортсменів різних вікових категорій, починаючи з 10 років та закінчуючи почесними ветеранами спортивного орієнтування віком 65 років і старше. Серед гостей чемпіонату – спортсмени з Вінницької, Київської, Одеської Харківської та інших областей. Також будуть присутні спортсмени, які включені до складу національної збірної команди України зі спортивного орієнтування, учасники чемпіонату світу 2019 року.

У суботу змагання триватимуть у парку «Наталка» біля Оболонської набережної, а у неділю – у Голосіївському лісі.

Нагадаємо, що спортивне орієнтування – це вид спорту, в якому учасники за допомогою спортивної карти і компаса мають пройти невідому їм трасу (дистанцію) через контрольні пункти (КП), розташовані на місцевості. Результати визначаються за часом проходження дистанції.

Змагання відбудуться під керівництвом Департаменту молоді та спорту, відокремленого підрозділу Федерації спортивного орієнтування України в місті Києві.

Брати участь у змаганнях можуть усі спортсмени, які мають підготовку не нижче III розряду.

 Реєстрація триває до 6 вересня за посиланням.

Джерело