Главная > Всі новини > 45 локацій та 165 тис. км: як кияни користуються велосипедами

45 локацій та 165 тис. км: як кияни користуються велосипедами

Вже три роки у Києві працює система оренди велосипедів Nextbike. Цього року мережа активно розвивалась і показує статистику роботи за 2019 рік.

Про це розповів засновник Nextbike.Kyiv Олексій Кушка.

Цього року по Києву їздило 200 велосипедів, які працювали на 45 локаціях. На початку року було 33 локації. Згодом з’явились в урядовому кварталі: Офіс Президента України, Кабінет Міністрів України, Верховна Рада України, МОЗ, Патрульна поліція Києва. Також протягом року до мережі приєднались комерційні об’єкти: житлові комплекси, бізнес-центри, офіс юридичної компанії, мережа продуктових супермакетів та інші.

За кількістю оренди сервіс зріс майже у 3,5 раза (32 378) відносно 100 днів роботи у 2018. Загалом за сезон користувачі подолали 164 712 км, це в 5 разів більше ніж у 2018. Середня тривалість поїздки зросла з 47 хв до 59 хв, та середня відстань, яку долали користувачі за одну поїздку, зросла з 3,75 км до 5,08 км. 

– Користувачі системи стали їздити довше, і долати велосипедом більші відстані, а тому можна зробити висновок, що велосипед все далі і далі починає бути кориснішим, ефективнішим альтернативним транспортним засобом у місті. З розбудовою велосипедної інфраструктури у місті Києві цей ефект масштабується моментально, – коментує Олексій Кушка.

Цього сезону найпопулярнішими локаціями, з яких починали чи закінчували свої поїздки користувачі, стали вже не тільки ті, що знаходяться у центрі міста, а й більш віддалені – локації біля м. Оболонь, м. Мінська, м. Лук’янівська, м. Лівобережна, Русанівка. 

Майже 165 тис. км подолали користувачі nextbike.kyiv. Найактуальніше – користувачі мережі не простояли у заторах зайві 32 166 години, як автомобілісти.

Джерело