Главная > Всі новини > Активісти району > 3 грудня відбудеться Всеукраїнський день добрих справ #ЩедрийВівторок

3 грудня відбудеться Всеукраїнський день добрих справ #ЩедрийВівторок

#ЩедрийВівторок (англійською #GivingTuesday) виник у 2012 році в США і завдяки тисячам учасників поширився світом. Україна приєдналася до ініціативи у 2018 році.

В цьому році Україна вдруге бере участь у всесвітньому благодійному русі #GivingTuesday. Кожного року Щедрий Вівторок проходить після Дня подяки у більше ніж 150 країнах. До нього приєднуються мільйони учасників – від великих корпорацій до некомерційних організацій та окремих благодійників.

Цього року #ЩедрийВівторок відбудеться 3 грудня.

Метою руху є зробити добрі справи корисною звичкою українців: об’єднати всіх людей, які займаються благодійністю в будь-якій формі, та надихнути інших приєднатися.

Щедрий Вівторок не має конкретного формату чи плану дій. Кожна людина, організація чи бізнес можуть втілити в життя власну ідею, проєкт або захід. Це стимулює креативність та надихає генерувати нові ідеї.

Допомагати можна по-різному: не тільки грошима, але й часом, знаннями, ресурсом.

На сайті Руху #ЩедрийВівторок є Карта добра, яка є вашим провідником у світ Добрих справ. Можна зареєструвати власну ініціативу, або подивитися вже зареєстровані і долучитися до них.

Приєднатися до руху #ЩедрийВівторок може кожен.

Більше деталей ви знайдете на сайті givingtuesday.org.ua.