Главная > Все новости > Активисты района > 2500 кущів: у парку на Троєщині висадять лавандове поле

2500 кущів: у парку на Троєщині висадять лавандове поле

Фото: pixabay.com

Наступного року на столичній Троєщині висадять лавандове поле, що налічуватиме 2500 кущів цієї рослини. Про це повідомив генеральний директор «Київзеленбуду» Олексій Король в інтерв’ю виданню «Вечірній Київ».

За його словами, у 2023 році «Київзеленбуд» продовжить практику висадження «туристичних магнітів» у столичних парках — пишних «островів» з рослин одного виду. В рамках цієї ініціативи в одному з парків Деснянського району створять лавандове поле з 2,5 тисячами кущів.

За словами Короля, це буде «парк з водними об’єктами на Троєщині». Ймовірно, йдеться про новий парк між проспектами Шухевича та Червоної Калини й вулицею Бальзака.

«Також буде висаджено гортензії на Русанівській набережній, деревовидні кущі церцисів — у парку «Партизанська слава». Плануємо висадити також низькорослі дерева гліцинії у сквері на Львівській площі. А ідеї тематичних клумб для наших дизайнерів на наступний рік підказує саме життя: ми готуємось до перемоги», – розповів голова «Київзеленбуду».

Він додав, що спеціалісти з озеленення вже висадили у теплицях рослини для клумб, і сподіваються витримати їх тепловий режим своїми коштами, без видатків з бюджету. Перші тематичні панно у місті мають з’явитися вже наступного травня.

«Віримо в те, що вони будуть присвячені перемозі», — додав Король.

Нагадаємо, у Києві в рамках пілотного проєкту деякі парки та сквери взимку посипатимуть гранітною крихтою замість солі. Новий спосіб протикригової обробки спробують у 50 парках та скверах столиці.