Главная > Все новости > 24 серпня запускають продаж марок «Вільні, Незламні, Непереможні»

24 серпня запускають продаж марок «Вільні, Незламні, Непереможні»

Вже завтра, 24 серпня, Укрпошта запустить в продаж патріотичну марку до Дня Незалежності та шести місяців героїчного протистояння українського народу в повномасштабній війні — «Вільні, Незламні, Непереможні».

Гендиректор компанії Ігор Смілянський наголосив, що ніякі погрози збоку росії не стануть перешкодою для своєчасного випуску марки.

Водночас про заходи безпеки в Укрпошті не забули. Саме тому про місця урочистих запусків марок із сюрпризами повідомляти не будуть. Проте в компанії переконують, шо вони відбудуться по всій країні.

Крім того, Смілянський зазначив, що 24 серпня будуть закриті всі поштомати. Для того, щоб отримати штемпель першого дня, українцям пропонують наступне:

Купити набір з погашенням онлайн (буде обмежена кількість).

Придбати абонемент, який вже доступний в нашому онлайн-магазині.

Забрати особисто, але 26-27 серпня. У ці дні гендиректор буде присутній особисто.

Марка також буде доступна для продажу онлайн в магазині Укрпошти та всіх інших майданчиках. Деталі оголосять завтра о 10:00.

«Погашення штемпелем «Перший день» проходитиме в Києві 26 серпня. Спецпогашення у регіонах – 26-27 серпня. Штемпелі АР Крим, Севастополя та Херсона працюватимуть на київському головпоштамті, Луганської області — в м. Покровськ Донецької області», — зазначає Смілянський.

Про всі зміни ви можете оперативно дізнатися на сторінці Укрпошти або в телеграм-каналі гендиректора компанії.

#марки #день незалежності