Главная > Все новости > Анонсы > 16-19 травня у Києві відбудеться Чемпіонат світу з середньовічного бою

16-19 травня у Києві відбудеться Чемпіонат світу з середньовічного бою

Із 16 до 19 травня у «Древньому Києві у Князівстві «Київська Русь» відбудеться грандіозна подія – Чемпіонат світу з середньовічного бою 2019 (World Championship on Medieval Combat 2019).

Як повідомляють організатори, це масштабний спортивний захід, який дозволить учасникам і вболівальникам проникнутися унікальною атмосферою середньовічних часів. Чемпіонат світу з середньовічного бою відбудеться у рамках Фестивалю середньовічного бою та складатиметься з різноманітних захопливих боїв, як одиночних так і групових.

Взяти участь у боях з’їдуться учасники з усього світу – запрошені представники таких країн, як: Великобританія, Франція, Німеччина, Іспанія, Японія, Австралія, Канада, США та інші, а саме – 29 країн світу.

Команда з України також візьме участь у змаганнях.

У видовищних боях понад 1000 найкращіх бійців змагатимуться за титул чемпіонів світу та перетворяться на справжніх лицарів і битимуться у боях справжньою середньовічною зброєю.

Цікаво, що костюм із бронею має вагу від 20 кг до 35 кг, оскільки броня, яку носять учасники змагань, має бути точною копією тієї, що використовувалася у середньовічних битвах; усі матеріали повинні бути точними до історичного періоду. Це ж стосується і зброї.

Організатори події обіцяють не тільки захопливе спортивне видовище, а й велику розважальну програму – постріли з требушету вогняними ядрами, феєричне фаєр-шоу, кінні виступи, музичну програму тощо.

kyivcity.gov.ua/