Главная > Все новости > Анонсы > 1 червня відкриють мозаїчний комплекс фонтанів «Зорі та сузір’я» Київського палацу дітей та юнацтва

1 червня відкриють мозаїчний комплекс фонтанів «Зорі та сузір’я» Київського палацу дітей та юнацтва

1 червня у Київському Палаці дітей та юнацтва до Міжнародного дня захисту дітей відбудеться свято «Сузір’я-85», у рамках якого о 20:30 пройде відкриття мозаїчного комплексу фонтанів – театралізована феєрія «Зорі та сузір’я».

У 2017 році за дорученням міського голови Віталія Кличка розпочалася реставрація мозаїчного комплексу фонтанів Київського Палацу дітей та юнацтва, які не працювали понад 40 років. Цінність архітектурної композиції, яка включає басейни та фонтани, полягає у монументальній мозаїці, що є пам’яткою модернізму. Координатор робіт, один із авторів мозаїки – відомий скульптор, художник Володимир Мельниченко.

Протягом дня у приміщенні Київського палацу дітей та юнацтва триватиме виставка автора мозаїчного комплексу, а також виставка творчих робіт вихованців КПДЮ та студентів Державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука «Світ очима дітей».

Після відкриття комплексу фонтанів учасників заходу привітають відомі випускники та гості Палацу.

Місце проведення: вул. Мазепи, 13, площа перед Київським Палацом дітей та юнацтва.

Акредитація ЗМІ за тел.: 093 808 79 50 (Марія), 050 990 91 90 (Владислава).